harnack wrote in ua_mova

Христос-Спас і Час: і невчасний Шевчук


Святослав Шевчук: Сьогодні у суспільстві знову накопичується відчуття несправедливості: РОМАН КРАВЕЦЬ — СЕРЕДА, 5 ТРАВНЯ 2021, 05:30: 

Несправедливість! Але каже Правда — де відчуття несправедливости проти Кривди? Проти кривдників та кривдження української мови? Що каже і сам Святий Дух — про святотатство супроти святого та сакрального українського часу? Коли він осінить священників та мирян українських церков проти суржикоскверни? Нехай їх осінить україномовна часоістина!

«З главою Української греко-католицької церкви блаженнішим Святославом Шевчуком ми зустрілися в одній з будівель на території патріаршого собору перед Великоднем у чистий четвер.  На інтерв’ю з "Українською правдою" Шевчук приїхав одразу після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. Крім глави УГКЦ на тій зустрічі були предстоятель Православної церкви України Епіфаній та предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій.  ....

– Це ви зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР говорите про владу Януковича, так?
– Так... Церква в сенсі навіть нашої Ради церков відчувала абсолютно глуху стіну, і ми розуміли, що це дуже є небезпечно.
– Можете навести якийсь приклад?
– Я ось
зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР намагаюся пригадати. Після Майдану Всеукраїнська рада церков, різні громадські активісти, волонтери, розпочали форум, такий суспільний майдан різних громадських ініціатив

Часо-Збруч — також в пригоді стає українському Святому Духови та Богині Мові!

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded