harnack wrote in ua_mova

Мовоаналіз та психоаналіз

ОТЕПЕР-МОВОСОН: СУРЖИКОКАЖАНИ-РОССОМОНСТРИ!
ОТЕПЕР-МОВОСОН: СУРЖИКОКАЖАНИ-РОССОМОНСТРИ!

Щоб вижити, психіка мусить творити
Роман КЕЧУР
Психоаналіз, нейрофізіологія, мистецтво (https://zbruc.eu/node/95883)

Ото скрута для суржикопсихіки в россосні! Бо саме міркуючи про мововчинки творчости й чинну творчість мовоума — спричинені саме мовотверезістю!

Чи можливе самоусвідомлення отепер-терапією — та й будь-яка справжня аналітика будь-чого — якщо мови (лоґосу) й часу (часовчинків: чинного часу, а не суржикосаботаж мовочасу) дастьбі? Ото суржикокошмар та суржикокітч для україноума та мовомистецтва!

І шість років він нарізав мозок, як би сказали зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР, на слайси і зафарбовував хлоридом золота.  ....Сексуальну історію ніхто не відкидає, вона просто є на периферії нашого зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР [бо в теперішнім українськім часі, теперішній днині, добі, тижні, місяці, році тож в отеперішнім моменті]  зацікавлення [бо отеперішнього зацікавлення]. Ми говоримо про досвід трансформації, а не досвід сексуальної реалізації...Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР ми живем в такий цікавий момент... [бо не живемо саме отепер отож: в теперішній мовомомент - а, шизоїдно, в «суржикосїйчаснастї» — в невчасній россосемантиці!]...

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded